Nadace AGROFERT přispěla na vozík Nino otci tří dětí

Jak vypadá konkrétní pomoc od Nadace AGROFERT? O tom nám napsal pan Jan B., kterému jsme přispěli na nový vozík. Posuďte sami:

Dobrý den, jen píšu, abych Vám dal vědět a zároveň se pochlubil, že už mám doma vysněný vozík Nino. to vlivem Covid-19 trvalo trochu déle, ale už se podařilo.
V příloze posílám pár fotografií z mého dosavadního použití. Nino plní to, v co jsem doufal a je to vidět i z fotografií.
Mám celkem 3 děti a jelikož manželka je po relativně nedávné atace roztroušené sklerozy odkázána zcela na elektrický vozík, musím se dost snažit. A Nino mi pomáhá, mám dostatečně volné ruce, abych mohl nést část nákupu v tašce na ruce a v batohu na zádech. Nino je dostatečně rychlý a obratný, abych dosprintoval syna, nebo dceru, která se zrovna rozhodne se smíchem někam utíkat. Můj 5letý syn prohlásil, že jsem jak Usain Bolt na kolečkách.
Zároveň dokážu tlačit kočárek, což je paráda. Nebudu zastírat, že ovládání Nina je pro mne jako kvadruparetika s DMO trochu náročnější, ale má to něco do sebe z důvodu rehabilitace, takže jsem rád. Nino je skvělý stroj, který sice není vhodný pro všechny, ale když si s ním člověk sedne, je to obrovský posun v mobilitě.
Ještě jednou velmi děkuji za pomoc. S přáním hezkého dne, JB

V Nadaci AGROFERT jsme moc rádi, že vozík dobře slouží! A děkujeme za milý dopis.

Pan Jan B. na svém novém vozíku Nino