Nadace Agrofert

SPORTOVNÍ CENTRA NADACE AGROFERT

Sportovní centra Nadace AGROFERT jsou největším sportovním projektem pro děti 1. stupně základních škol v České republice. Projekt reaguje na současnou špatnou situaci, kdy mnoho dětí nesportuje, ať už z finančních důvodů nebo z důvodu malé nabídky sportů v dostupné vzdálenosti.

Popis

Nadace AGROFERT se svým projektem Sportovních center snaží všechny tyto negativní důsledky napravit - umisťuje centra přímo do školních tělocvičen, tudíž děti nemusí nikam složitě dojíždět. Děti navštěvující družinu jsou dokonce v družině vyzvednuty trenérem a po tréninku vráceny zpět, takže rodič nemá žádné starosti a dítě si odpoledne vyzvedává v družině již vysportované. Zároveň děti platí pouze symbolické příspěvky - republikový průměr je zhruba 150 korun na pololetí a děti kromě trička, trenek a bot, tj. věcí na tělocvik nepotřebují žádné další vybavení.

Ve školním roce 2016/2017 je v provozu celkem 101 Sportovních center Nadace AGROFERT v osmácti městech České Republiky. V projektu Sportovních center sportuje tento rok 3670 dětí, a to v oddílech atletiky, fotbalu, házené, florbalu, triatlonu, basketbalu, biatlonu, míčových her, gymnastiky, pozemního hokeje, volejbalu, jógy, tenisu, orientačního běhu, badmintonu, míčových her, boxu a karate.

Seznam Sportovních center Nadace AGROFERT

MěstoSportovní centrumSportRočníkyUrčeno proČasový rozpis
Kutná Hora ZŠ TGM Masaryka Atletika 0-1 chlaapci+dívky úterý + čtvrtek 16:30-17:30
Kutná Hora ZŠ TGM Masaryka Atletika 2-3 chlapci+dívky pondělí + středa 16:30-17:30
Kutná Hora ZŠ TGM Masaryka Atletika 4-5 chlapci+dívky úterý + čtvrtek 17:00-18:00
Kostelec ZŠ a MŠ Kostelec Míčové hry 1-2 chlapci+dívky Pondělí 13:00-14:00
Kostelec ZŠ a MŠ Kostelec Míčové hry 3-5 chlapci+dívky Pondělí 14:00-15:30
Brno ZŠ Gajdošova Sportovní hry 1 chlapci+dívky Pondělí 13:00-14:00
Brno ZŠ Gajdošova Sportovní hry 1 chlapci+dívky Pondělí 13:00-14:00
Brno ZŠ Gajdošova Sportovní hry 2 chlapci+dívky Úterý 14:00-15:00
Brno ZŠ Gajdošova Sportovní hry 2 chlapci+dívky Pondělí 15:00-16:00
Brno ZŠ Gajdošova Míčové hry 5 chlapci+dívky Středa 14:00-15:00
Brno ZŠ Gajdošova Joga I. 1-5 chlapci+dívky Středa 13:00-14:00
Brno ZŠ Gajdošova Joga II. 1-5 chlapci+dívky Čtvrtek 13:00-14:00
Brno ZŠ Gajdošova Florbal 3-4 chlapci+dívky Středa 15:00-16:00
Brno ZŠ Gajdošova Florbal 4-5 chlapci+dívky Středa 16:00-17:00
Vodňany ZŠ Bavorovská Atletika 7-9 chlapci+dívky Středa 14:00-15:00
Tišnov ZŠ Smíškova Atletika 1-3 chlapci+dívky Úterý + čtvrtek 14:00-15:00
Tišnov ZŠ Smíškova Atletika 4-9 chlapci+dívky Úterý + Čtvrtek 15:00-16:30
Tišnov ZŠ Smíškova Atletika 4-9 chlapci+dívky Pondělí + úterý + pátek 16:30-18:00
Lovosice ZŠ Všehrdova Joga 1-5 chlapci+dívky úterý 14:30-15:30
Lovosice ZŠ Všehrdova Sportovní hry 1-2 chlapci+dívky úterý 13:45-14:45
Lovosice ZŠ Všehrdova Míčové hry 1-5 chlapci+dívky pondělí+středa 13:00-14:00
Lovosice ZŠ Všehrdova Sportovní hry 1-5 chlapci+dívky pondělí 14:00-15:00
Lovosice ZŠ Všehrdova Florbal 1-5 chlapci+dívky středa 14:00-15:00
Olomouc ZŠ Stupkova Basketbal 1-2 chlapci úterý + čtvrtek 15:00-16:00
Napajedla ZŠ Komenského Fotbal 1-5 chlapci+dívky čtvrtek 13:30-14:30
Napajedla ZŠ Komenského Atletika 1-9 chlapci+dívky pondělí 14:00-15:00
Napajedla ZŠ Komenského Florbal 3-5 chlapci pátek 13:30-14:30
Sadská ZŠ Sadská Basketbal 2 dívky pondělí + středa 15:30-17:00
Sadská ZŠ Sadská Basketbal 3-4 dívky po 14:00-15:30, út 17:00-18:30, čt 15:30-16:30
Sadská ZŠ Sadská Basketbal 5-6 dívky po 17:00-18:30, st 17:00-18:30, pá 16:30-18:00
Sadská ZŠ Sadská Basketbal 1 dívky úterý 15:30-16:30
Sadská ZŠ Sadská Basketbal 7-9 dívky út 18:30-20:00, čt 18:30-19:30, pá 18:00-19:30
Sadská ZŠ Sadská Basketbal 2-4 chlapci čtvrtek 14:30-15:30
Sadská ZŠ Sadská Florbal 6-9 chlapci středa 13:30-15:30
Sadská ZŠ Sadská Vybíjená 1-3 chlapci+dívky pondělí 12:30-13:30
Olomouc ZŠ Heyrovského Basketbal 1-2 Chlapci úterý + čtvrtek 14:30-15:30
Praha ZŠ Táborská Badminton 1-3 chlapci+dívky pátek 14:00-15:00
Praha ZŠ Táborská Badminton 4-5 chlapci+dívky pátek 15:00-16:00
Praha ZŠ Táborská Cheerleaders 1-4 chlapci+dívky po 15:30-16:30, st 13:45-14:45, čt 14:00-17:00
Praha ZŠ Táborská Cheerleaders 5-9 chlapci+dívky pátek 14:30-16:00
Třebíč ZŠ Bartuškova Biatlon 5-6 chlapci+dívky úterý 13:30-14:30
Třebíč ZŠ Bartuškova Florbal 1-2 chlapci+dívky úterý 13:30-14:31
Třebíč ZŠ Bartuškova Basketbal 4-6 chlapci+dívky středa 13:30-14:30
Třebíč ZŠ Bartuškova Plavání 5-6 chlapci+dívky středa 13:30-14:30
Třebíč ZŠ Bartuškova Florbal 7-8 chlapci středa 6:30-7:30
Třebíč ZŠ Bartuškova Míčové hry 3-5 dívky čtvrtek 12:45-13:45
Třebíč ZŠ Bartuškova Aerobik 5-8 dívky pátek 13:30-15:00
Třebíč ZŠ Bartuškova Tee-ball 1-2 chlapci+dívky úterý 14:30-15:30
Třebíč ZŠ Bartuškova Florbal 3-5 chlapci+dívky pátek 13:40-14:40
Valašské Meziříčí ZŠ Šafaříkova Florbal 1-3 chlapci+dívky pondělí + čtvrtek 14:00-15:15
Valašské Meziříčí ZŠ Šafaříkova Florbal 4-5 chlapci+dívky pondělí + čtvrtek 15:15-16:30
Valašské Meziříčí ZŠ Šafaříkova Házená 1-3 chlapci+dívky úterý 14:00-15:00, pátek 15:00-16:15
Valašské Meziříčí ZŠ Šafaříkova Házená 4-5 chlapci+dívky středa 14:00-15:00, pátek 16:15-17:30
Okříšky - Třebíč ZŠ Komenského Míčové hry 1-3 chlapci+dívky středa 14:15-15:15
Okříšky - Třebíč ZŠ Komenského Míčové hry 4-5 chlapci+dívky pátek 14:15-15:15
Okříšky - Třebíč ZŠ Komenského Stolní tenis 8-9 chlapci+dívky pondělí 13:15-14:15
Okříšky - Třebíč ZŠ Komenského Sportovní hry 6-9 chlapci+dívky pátek 13:15-14:45
Okříšky - Třebíč ZŠ Komenského Basketbal 6-9 dívky úterý + pátek 13:15-14:15
Okříšky - Třebíč ZŠ Komenského Stolní tenis 4-7 chlapci+dívky čtvrtek 13:15 - 14:15
Okříšky - Třebíč ZŠ Komenského Aerobik 3-4 chlapci+dívky středa 12:15 - 13:15
Okříšky - Třebíč ZŠ Komenského Aerobik 5-6 chlapci+dívky středa 13:15 - 14:15
Okříšky - Třebíč ZŠ Komenského Atletika 6-9 chlapci+dívky pondělí, středa 13:15-14:45
Třebíč ZŠ Benešova Gymnastika 2-3 dívky Středa 13:30-14:30
Třebíč ZŠ Benešova Gymnastika 4-5 dívky Středa 13:30-14:31
Třebíč ZŠ Benešova Florbal 6-9 chlapci pondělí+středa 6:45-7:45
Třebíč ZŠ Benešova Florbal 1-3 chlapci+dívky pondělí 14:00-15:00
Třebíč ZŠ Benešova Florbal 4-5 chlapci+dívky pondělí 15:00-16:00
Třebíč ZŠ Benešova Tee-ball 1-3 chlapci+dívky pátek 14:00-15:00
Třebíč ZŠ Benešova Tee-ball 4-6 chlapci+dívky pátek 15:00-16:00
Třebíč ZŠ Benešova Pohybové hry 1-2 chlapci+dívky pátek 14:00-15:00
Třebíč ZŠ Benešova Pohybové hry 5-6 chlapci+dívky pondělí 15:00-16:00
Třebíč ZŠ Benešova Pohybové hry 3-4 chlapci+dívky středa 15:00-16:00
Třebíč ZŠ Benešova Pohybové hry 7-9 chlapci+dívky středa 16:00-17:00
Třebíč ZŠ Benešova Pohybové hry 3-5 chlapci+dívky úterý 14:00-15:00
Třebíč ZŠ Benešova Míčové hry 2-5 chlapci+dívky pondělí 15:00-16:00
Ústí nad Labem MŠ Vinařská Pohybové hry   chlapci+dívky středa 15:30-16:30
Ústí nad Labem MŠ Kytička Pohybové hry   chlapci+dívky čtvrtek 15:00-16:00
Ústí nad Labem MŠ Dobětice Pohybové hry   chlapci+dívky pondělí 15:30-16:30
Ústí nad Labem MŠ Větrná Pohybové hry   chlapci+dívky středa 15:30-16:30
Ústí nad Labem MŠ Zvoneček Pohybové hry   chlapci+dívky úterý 15:30-16:30
Ústí nad Labem MŠ Stříbrníky Pohybové hry   chlapci+dívky středa 15:30-16:30
Ústí nad Labem MŠ U plavecké haly Pohybové hry   chlapci+dívky pondělí 15:00-16:00
Ústí nad Labem MŠ Kameňáček Pohybové hry   chlapci+dívky čtvrtek 15:00-16:00
Ústí nad Labem MŠ Sluníčko Pohybové hry   chlapci+dívky čtvrtek 15:00-16:00
Ústí nad Labem MŠ Skřivánek Pohybové hry   chlapci+dívky pondělí 15:30-16:30
Ústí nad Labem MŠ Domino Pohybové hry   chlapci+dívky středa 15:30-16:30
Ústí nad Labem MŠ Vojanova Pohybové hry   chlapci+dívky středa 15:30-16:30
Pelhřimov ZŠ Osvobození Florbal 1-2 chlapci+dívky po+st+pá 17:00-18:30
Pelhřimov ZŠ Osvobození Florbal 3-4 chlapci+dívky po+st+pá 17:00-18:31
Pelhřimov ZŠ Osvobození Florbal 5 chlapci po+pá 16:00-17:30 + st 17:30-19:00
Praha ZŠ U Krčského Lesa Basketbal 1-2 dívky pondělí+středa 14:00-15:00
Praha ZŠ U Krčského Lesa Basketbal 3-5 dívky pondělí+středa 16:00-17:00
Praha ZŠ Haunspalka Basketbal 2-5 dívky úterý 15:00-16:00 + čtvrtek 15:00-16:30
Praha ZŠ Brigádníků Míčové hry 2-5 dívky a chlapci středa + pátek 14:00-15:00